Založen: 2011 | Klubové barvy: zelená, bílá
1.liga: 22 zápasů, 11 výher, 5 remíz, 6 porážek, skóre 79:62
Play-off 1.liga: 5 zápasů, 2 výhry, 3 porážky, skóre 18:21
Web: www.gardenline-futsal.cz

Klub vznikl v roce 2011 a ve své premiérové sezoně je účastníkem Krajského přeboru Ústeckého Kraje. Končí v něm na čtvrtém místě, ale využívá nabídky na Divize a v následujícím ročníku nastupujeme v jeho A skupině. Ve své první sezoně ve třetí nejvyšší soutěži na území ČR končí Gardenline na sedmé příčce. Opět přichází šance na doplnění vyšší soutěže a Litoměřický klub ji příjmá a v sezoně 2013/2014 se představuje na palubovkách druholigových. V sezoně se nám však příliš nedaří a končíme na předposlední jedenácté pozici, v soutěži se však zachraňujeme.

Do následujícího ročníku přichází obměna kádru a změna ambic, ty jsou jasně dané a tím je postup do Chance futsal ligy. V sezoně 2014/2015 získáváme první medaili. Ta má po kvalitních výkonech bronzový lesk. Přichází ročník 2015/2016 a zatím nejslavnější část historie klub. S pětibodovým náskokem vítězíme v druhé nejvyšší soutěži a vybojovali jsme si tak právo účasti v následujícím ročníku Chance futsal ligy.

V té jsme se po základní části umístili na krásném třetím místě. V následujícím čtvrtfinále jsme podlehli Spartě Praha 2:3 na zápasy a celkově tak skončili na pátém místě.

Tým povede do druhé sezoně v první lize Igor Vodecký

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.