Články

31. 10. 2016

Léo se připravuje na zimu a týmu věří

Léo se v našem dresu pomalu rozehrával. Ale v posledních zápasech patřil k důležitým členům naší sestavy. Jak se mu u nás líbí, jaký je rozdíl mezi futsalem v ČR a Brazílii a jaké má cíle se rozpovídal pro náš klubový web.

24. 10. 2016

Bez bojovnosti to nepůjde

V páteční večer jsme v Lovosicích v domácí sportovní hale Chemik přivítali do té doby překvapivě poslední SK Interobal Plzeň. Dalo se očekávat velmi důležité a dramatické utkání.

21. 10. 2016

Dnes doma s Plzní o důležité body

Ani v dalším domácím zápase nás nečeká nic jednoduchého. Přivítáme sice aktuálně poslední SK Interobal Plzeň, ale ten měl před začátkem sezony velké ambice. A po pěti kolech mají pouze o jediný bod méně než naše mužstvo. I proto se dá předpokládat velká bitva o každý metr palubovky.

16. 10. 2016

Trápíme se v koncovce, na Slavii jsme těsně padli

V pátek 14.10.2016 jsme v rámci 5.kola Chance futsal ligy cestovali do Prahy. Tam nás čekalo ve sportovní hale Eden utkání proti jednomu předních týmů ligy SK Slavii Praha. A utkání bylo prestižní i díky tomu, že v našem dresu nastupuje čtveřice ještě loni sešívaných hráčů.

14. 10. 2016

Dnes v Edenu proti Slavii

Po výhře doma proti České Lípě jsme se v tabulce posunuli n osmé místo vyrovnané tabulky. V rámci pátého kola cestujeme do Prahy. Tam nás ve sportvní hale Eden přivítá SK Slavia Praha. Utkání bude pikantní pro nejen pro trenéra Davida Filingera, ale i pro trojici hráčů, která je u nás na hostování.

12. 10. 2016

Radek Hrdý: "Chci dát konečně ligovou branku!"

Minulou sezonu vykopal s naším mužstvem postup do Chance futsal ligy. Před prvním hvizdem letošní sezony měl na svém kontě tři ligové starty v dresu Olympiku Mělník. Letos má za cíl pravidelně nastupovat a pomoci týmu k vytyčeným cílům.

9. 10. 2016

Jediná branka rozhodla o naší výhře

V rámci čtvrtého kola Chance futsal ligy zavítali do sportovní haly v Lovosicích Démoni z České Lípy. Čekalo nás v pátek večer velmi důležité utkání, které jsme potřebovali vyhrát, jelikož jsme po třech zápasech byli poslední se ziskem jediného bodu.

6. 10. 2016

V pátek proti Démonům hrajeme o hodně

Po třetím kole jsme se dostali na poslední pozici Chance futsal ligy. Máme na kontě jediný bod za domácí remízu s Chrudimí. Na výkon z tohoto utkání budeme chtít určitě vzpomenout, protože zápas v Třinci nám hrubě nevyšel.

2. 10. 2016

V Třinci jsme prohráli a jsme poslední

Ve třetím kole Chance futsal ligy jsme cestovali na půdu vzdáleného Třince. V pěkné hale Stars jsme se tam utkali z dalším nováčkem ligy a to místním SKP Ocel. A v zápase šlo o důležité prvoligové body.

29. 9. 2016

V dalekém Třinci o důležité body

Již zítra dopoledne začne naše pouť do dalekého Třince. V místní sportovní hale Stars se od 20:00 utká ve střetnutí nováčků SKP Ocel Třinec. Po skvělém výsledku z minulého kola proti Chrudimi bude chtít naše mužstvo rozšířit svůj bodový zisk.

22. 9. 2016

Máme mladý tým a dobrou partu

Už zítra začíná v Humenném turnaj čtyř zemí a náš klub na něm bude v dresu reprezentační jedenadvacítky hájit František Sedláček. Původně byli nominování i Bartůněk a Žampa, ale nakonec z různých důvodů neodcestovali. Ferrymu přejeme hodně štěstí a před odjezdem jsme ho krátce vyzpovídali.

18. 9. 2016

Skvělá návštěva a bod s mistrem

V pátek 16.září přijela do Lovosické sportovní haly Chrudim. Dvanáctinásobný mistr ligy budil velký respekt, ale naši hráči se velkých jmen nezalekli a dokázali před návštěvou druhého kola vybojovat historicky první bod v Chance futsal lize.

15. 9. 2016

Druhé kolo a hned svátek, přijede Chrudim!

Historicky první domcí utkání v Chance futsal lize a hned lahůdka. V rámci druhé kola přijede do sportovní haly Chemik v Lovosicích dvanáctinásobný mistr ČRFK Era-Pack Chrudim. Utkání startuje v pátek od 20:30.

13. 9. 2016

Silva: "Na play-off máme"

Jeden z důležitých hráčů utkání na Spartě Rafael Silva zhodnotil první kolo Chance futsal ligy a přidal poznatky k naší nejvyšší soutěži.

11. 9. 2016

Po boji na Spartě body nemáme

K historicky prvnímu utkání v nejvyšší futsalové souteži cestovali hráči Gardenline Litoměřice do Prahy. Tam se ve sportovní hale v Radotíně utkali se Spartou. A celé utkání bylo velmi bojovné a vyrovnané.

5. 9. 2016

V generálce výhra v Liberci

V posledním přátelském utkání jsme cestovali na půdu ambiciozního nováčka druhé ligy z Liberce. Přivítal nás Zlej se(n) a před startem ligy to byla velmi kvalitní prověrka.

27. 8. 2016

V další přípravě jsme zvítězili na Kladně

K pátečnímu přátelskému utkání jsme zajížděli na půdu v loňské sezoně ještě prvoligového mužstva FK Kladno. V sestavě se poprvé představil i Silva a nevedl si vůbec špatně.

21. 8. 2016

Do přípravy se zapojil Rafael Silva

Příprava na Chance futsal ligu je v plném proudu a k týmu se připojila zajímavá posila. Brazilec Rafael Silva de Jesús, který má za sebou angažmá i ve Španělské futsalové lize.

18. 8. 2016

Odvetu v Ústí jsme těsně vyhráli

Po vydařeném pondělním utkání cestovalo naše mužstvo do Ústí nad Labem, kde se ve středu 17.8.2016 utkalo s místním Gold Combix v odvetě za Lovosickou výhru zeleno-bílých 9:0. I v celkem nepříznivý čas se ve sportovní hale v Krásném Březně sešla velmi slušná divácká návštěva.

16. 8. 2016

Vyrovnané utkání v Plzni jsme těsně prohráli

V pondělí se nováček Chance futsal ligy vydal k přátelskému utkání do Plzně. Tam ho čekal místní Interobal, který by měl letos patřit k tomu lepšímu v nejvyšší futsalové soutěži. Pro zelenobílé tedy velmi kvalitní prověrka.

7. 8. 2016

Rodrigo nejen o úkolech v týmu

Největší posila pro letošní ročník nejvyšší futsalové soutěže Rodrigo Taverna, odpověděl například i na dotaz, jak probíhala jednání s vedením klubu.

5. 8. 2016

Ve druhém přátelském utkání jsme neinkasovali

Ke druhému přátelskému utkání na novou sezonu zavítal v pátek 5.8. do sportovní haly v Lovosicích další druholigový soupeř. Tentokrát Gold Combix Ústí nad Labem a utkání bylo specifické především pro Lukáše Kroka a sportovního ředitele Lukáše Vobeckého, kteří před sezonou pravě z Ústí přešli.

31. 7. 2016

Vítězné první přátelské utkání

V pátek 29.července do SH Chemik Lovosice dorazil první soupeř v rámci herní přípravy. Nově se tvořící tým trenéra Filingera přijelo vyzkoušet druholigové mužstvo FC Malibu Mladá Boleslav. 

22. 7. 2016

Příprava na ligu zahájena

Ve čtvrtek 21.7.2016 vyběhli poprvé hráči Gardenline na palubovku sportovní haly v Lovosicích. Ve 20:00 začala příprava na Chance futsalovou ligu pro sezonu 2016/2017.

22. 7. 2016

Gardenline Litoměřice začne přípravu s 35 hráči!

Hlavně proti druholigovým soupeřům nastoupí v přípravném období nováček nejvyšší soutěže, celek Gardenline Litoměřice.

22. 7. 2016

Přestupová bomba v Litoměřicích

Výraznou posilu pro příští prvoligovou sezonu se podařilo získat našemu vedení. Přichází dvojnásobný mistr ligy v dresu Era-Packu Chrudim Rodrigo Taverna.

22. 7. 2016

MÝM CÍLEM JE DOSTAT GARDENLINE DO PLAY OFF, ZDŮRAZNIL TRENÉR FILINGER

Nováček CHANCE futsal ligy 2016/17 Gardenline Litoměřice povede od nové sezóny trenér David Filinger. Ten rozhodně nechce hrát o záchranu a do svého kádru lanaří i hráče z mistrovského celku.

22. 7. 2016

Posílí chrudimský Rodrigo nováčka z Litoměřic?

K zajímavému přestupu se schyluje v rámci nejvyšší soutěže. Nový trenér ligového nováčka z Litoměřic David Filinger přiznal, že klub jedná s chrudimským Rodrigem Tavernou, kterého by kouč Gardenline rád zlákal do své sestavy.

22. 7. 2016

Trenérem David Filinger

Novým vládcem hráčské lavičky Gardenline Litoměřice se stal David Filinger. Dlouholetý hráč především Slavie Praha, ale také Benaga byl u postupu jako hráč. Teď bude za výsledky zodpovědný jako hlavní trenér.

22. 7. 2016

Rozhovor s majitelem klubu

Rozhovor s majitelem klubu Milošem Náprstkem i o skončené sezoně a o ročníku 2016/2017 v první futsalové lize.

Stránka 6 z 6
Výsledky 151 - 180 z 180

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz