Články

6. 8. 2017

Přípravu jsme začali jasnou výhrou

Po středečním zahájení přípravy na nový ročník 1.FUTSAL ligy čekalo naše mužstvo již po dvou dnech přátelské utkání. Do sportovní haly Chemik v Lovosicích přijel druhý tým loňského ročníku druhé ligy západ FT Zlej se(n) Liberec.

4. 8. 2017

Dnes první přátelské utkání, přijede Liberec

Ve středu se k prvnímu tréninku sešlo i naše mužstvo a už dnes nás čeká první přátelské utkání na novou sezonu 1.FUTSAL ligy. Do sportovní haly Chemik přicestuje sice druholigové mužstvo, ale velmi ambiciozní, které se v loňském ročníku 2.ligy-západ umístilo jako nováček soutěže na druhém místě. V Lovosicích přivítáme od 20:15 celek FT Zlej se(n) Liberec.

1. 8. 2017

Podporujte nás při nakupování - je to jednoduché!

Asi jste si všimli novinky na našich webových stránkách.

31. 7. 2017

Litoměřice budou letos silnější, věří Martin Mareš

Martin Mareš přišel na roční hostování z Chemcomexu Praha. V nejvyšší soutěži se však prosadil jako brankář Sparty. V nadcházejícím ročníku pak vytvoří s Johanem Vavrekem jednu z nejsilnějších brankářských dvojic v soutěži.

17. 7. 2017

Vavrek odmítl i Chrudim, přestupuje do Gardenline

Velký zájem se po sezoně spusti o služby brankářské komety loňského ročníku Johana Vavreka. V zástupu o brankáře jenž v našem mužstvu hostoval z Ludis Teamu Třebenice se objevila i mužstva SK Interobal Plzeň a především Era-Pack Chrudim. Johan však dal přednost Litoměřicím a přichází na přestup.

14. 7. 2017

Vagnao "Vagi" oblékne dres Gardenline i v nové sezoně

Ani dnes Vás neošidíme o předtavování našeho hráčské kádru pro nadcházející ročník 1.FUTSAL ligy. Vedení klubu se i pro další sezonu domluvilo s Brazilcem Anibalem Vagnerem Amarem, kterého z minulé sezony znáte pod přezdívkou Vagnao.

12. 7. 2017

Na roční hostování přichází Matouš Kubelka

Ani dnes Vás neošidíme o představování hráčů pro následující ročník a i dnes se jedná o příchod ze Sparty Praha. Tentokrát se jedná o hostování na celou sezonu a týká se mládežnického reprezentanta a bronzového medailisty z Akademického mistroství světa Matouše Kubelky.

11. 7. 2017

Výrazná posila, přichází reprezentant Michal Kovács

V klubu se pokračuje v posilování kádru pro nadcházející ročník první futsalové ligy. Další obrovskou posilou je pro nás příchod jednoho z nejlepší futsalistů v ČR Michala Kovácse. Ten přichází na přestup z AC Sparta Praha.

11. 7. 2017

Ze Sparty přichází Petr Zapletal

Vedení nespí a dnes dotáhlo další příchod! Ze Sparty Praha přestupuju Petr Zapletal, který od konce listopadu minulého roku v našem klubu hostoval.

9. 7. 2017

Radek Hrdý přestoupil z Olympiku Mělník

Slíbili jsme představování kádru pro nadcházející sezonu a tak i činíme. V zelenobílém dresu v sezoně 2017/2018 uvidíme velmi talentovaného leváka Radka Hrdého, který proměnil hostování v našem dresu v přestup z SK Olympik Mělník.

5. 7. 2017

Příprava začne 2.8.

Školákům začalo období dvou měsíců prázdnin, vedení klubu a realizačnímu týmu však období plánování a příprav. Ligové mužstvo se pak k prvnímu tréninku pod vedením Igora Vodeckého sejde ve středu 2.srpna.

14. 6. 2017

Hráči mají kvalitu, říká Igor Vodecký

Nový šéf lavičky Gardenline Litoměřice nám poskytl první rozhovor. Už brzy zveřejníme i plán přípravy a hráčský kádr, na kterém usilovně vedení pracuje.

8. 6. 2017

Páté místo je úspěch, uděláme vše abychom byli lepší

Sezona 2016/2017 je minulostí. V premiérové ligové sezoně jsme skončili na celkové páté pozici, když se naše mužstvo po základní části mohlo radovat z třetího místa. Už v sobotu však proběhne los nového ročníku a tak nám minulou sezonu zhodnotili majitel klubu Miloš Náprstek a sportovní manažer Lukáš Vobecký

28. 4. 2017

Dnes o mečbol

Stav čtvrtfinálové série je nerozhodná 1:1. Dnes bude mít výhodu domácího prostředí naše mužstvo, když utkání začíná ve sportovní hale Chemik v Lovosicích ve 20:00.

27. 4. 2017

Zítra na futsal zdarma, ale pojďme všichni pomoci!!!

Už zítra vyběhnou naši futsalisté ke třetímu utkání čtvrtfinálové série play-off Chance futsal ligy v domácím prostředí sportovní haly Chemik v Lovosicích proti AC Sparta Praha. Klub se rozhodl pro zítřejší utkání ke zřušení vstupného. Ale rád by všechny návštěvníky utkání vyzval k přispění na kampaň Futsal za život! To budete moci před začátkem i v průběhu celého utkání. Stejně tak jako se rozhodla kabina Gardenline Litoměřice, které přispěje částí ze svého platu! I vy pomožte!

27. 4. 2017

Stav čtvrtfinále nerozhodně

Druhé utkání čtvrtfinálové série mezi naší mužstvem a Spartou se odehrálo v úterý 25.4.2017 v Praze v Aréně Sparta. Tam se série přesouvalo za našeho vedení 1:0.

25. 4. 2017

Dnes druhé utkání čtvrtfinálové série, tentokrát v Praze

Už dnes od 20:00 nastoupí naše mužstvo v Areně Sparta k druhému čtvrfinálovému utkání série proti AC Sparta Praha. Do metropole cestujeme za našeho vedení 1:0.

24. 4. 2017

Plná hala, velké drama, výborný futsal

V pátek 21.4.2017 je historické datum futsalu v Litoměřicích. Gardenline totiž vstoupili do svého prvního play-off. Soupeřem mu ve čtvrtfinále Chance futsal ligy je AC Sparta Praha.

21. 4. 2017

Začíná play-off

Už dnes vše vypukne. Historicky první play-off pro Gardenline Litoměřice startuje ve sportovní hale Chemik Lovosice ve 20:00!

18. 4. 2017

Čeká nás vyrovnaná sérii zní z obou táborů

První utkání čtvrfinálové série mezi Gardenline Litoměřice a AC Sparta Praha se blíží. Ještě před jeho výkopem, který bude v pátek 21.4.2017 ve sportovní hale Chemik v Lovosicích od 20:00 nám na pár otázek odpověděl trenér Sparty David Frič a majitel Gardenline Litoměřice Ing.Miloš Náprstek.

14. 4. 2017

Základní část ve statistikách

Týden nám chybí do začátku čtvrtfinálové série proti AC Sparta Praha. Pojďme se ještě poohlédnout za skončenou základní částí ve statistikách.

3. 4. 2017

Třetí místo jsme uhájili

V posledním kole základní části jsme v domácím prostředí sportovní haly Chemik v Lovosicích přivítali 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto. V zápase nám šlo především o udržení třetí příčky a dobré naladění se na vyřazovací část Chance futsal ligy.

31. 3. 2017

Poslední kolo základní části už dnes

V posledním 22.kole základní části Chance futsal ligy přivítáme v domácím prostředí sportovní haly v Lovosicích o play-off a zároveň záchranu bojující 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto. V tomto kole se rozhodne o našem soupeři pro play-off, ve hře máme tři týmy, ale podle "šepotů" by to mělo být jasné. Rozhodne v posledním kole tahání za nitky nebo fair-play? Nic to však nemění na tom, že Nejzbach potřebujeme porazit a udržet si tak třetí příčku.

27. 3. 2017

Benago jsme porazili i podruhé v sezoně

V předposledním kole základní části jsem vyrazili do Zruče nad Sázavou. Tam jsme se utkali s velkým favoritem vyřazovací části místním Benagem. Pro nás bylo ve hře stále ještě třetí místo v tabulce, které bylo vzdáleno jeden bod.

24. 3. 2017

Dnes s druhým Benagem

V dnešním utkání 21.kola cestuje naše mužstvo k utkání do Zruče nad Sázavou. Tam se od 20:00 utkání s místním Benagem. Obě mužstva už sice mají postup do play-off zajištěn, ale i tak se dá čekát zajímavé utkání. Našemu týmu jde o třetí místo v tabulce a domácí budou chtít odčinit porážku z Lovosic, kde v podzimních bojích prohráli 3:2.

12. 3. 2017

Hodonín jsme porazili, stíháme třetí Plzeň

Ve 20.kole jsme v domácím prostředí sportovní haly Chemik v Lovosicích přivítali o záchranu bojující FC Tango Hodonín. Na utkání byla znát jeho důležitost a především ho rozhodla naše velmi dobrá obrana.

10. 3. 2017

Dnes s Tangem Hodonín

Tři kola před koncem základní části máme zaručenou účast v play-off. V rámci 20.kola dorazí do sportovní haly Chemik v Lovosicích FC Tango Hodonín. To potřebuje v boji o záchranu každý bod, ale i naše mužstvo nesmí ponechat nic náhodě pokud chce začínat vyřazovací část v domácím prostředí.

26. 2. 2017

Hradec ve druhém poločase odpadl

K důležitému utkání cestovalo naše mužstvo v pátek 24.2.2017 do Hradce Králové. Tam se mu postavil ve sportovní hale Třebeš poslední celek tabulky místní Mados MT.

23. 2. 2017

Zítra nás čeká cesta do Hradce

K 19.kolu Chance futsal ligy cestuje naše mužstvo na palubovku posledního celku prvoligové soutěže. Na východě Čech potřebujeme uhrát dobrý výsledek, abychom v závěru soutěže nepřišli a lépe ještě vylepšili dosavadní postavení v tabulce.

19. 2. 2017

Helas Brno si odvezl bod

V 18.kole Chance futsal ligy zavítalo do sportovní haly Chemik v Lovosicích mužstvo R.K. Helas Brno. Střetnutí pátého a sedmého týmu vyrovnané ligové tabulky bylo pro oba celky velmi důležité a tak bylo o dramatičnost postaráno. Dění na palubovce pak diváky určitě nezklamalo.

Stránka 4 z 6
Výsledky 91 - 120 z 180

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz