Články

14. 6. 2017

Hráči mají kvalitu, říká Igor Vodecký

Nový šéf lavičky Gardenline Litoměřice nám poskytl první rozhovor. Už brzy zveřejníme i plán přípravy a hráčský kádr, na kterém usilovně vedení pracuje.

8. 6. 2017

Páté místo je úspěch, uděláme vše abychom byli lepší

Sezona 2016/2017 je minulostí. V premiérové ligové sezoně jsme skončili na celkové páté pozici, když se naše mužstvo po základní části mohlo radovat z třetího místa. Už v sobotu však proběhne los nového ročníku a tak nám minulou sezonu zhodnotili majitel klubu Miloš Náprstek a sportovní manažer Lukáš Vobecký

28. 4. 2017

Dnes o mečbol

Stav čtvrtfinálové série je nerozhodná 1:1. Dnes bude mít výhodu domácího prostředí naše mužstvo, když utkání začíná ve sportovní hale Chemik v Lovosicích ve 20:00.

27. 4. 2017

Zítra na futsal zdarma, ale pojďme všichni pomoci!!!

Už zítra vyběhnou naši futsalisté ke třetímu utkání čtvrtfinálové série play-off Chance futsal ligy v domácím prostředí sportovní haly Chemik v Lovosicích proti AC Sparta Praha. Klub se rozhodl pro zítřejší utkání ke zřušení vstupného. Ale rád by všechny návštěvníky utkání vyzval k přispění na kampaň Futsal za život! To budete moci před začátkem i v průběhu celého utkání. Stejně tak jako se rozhodla kabina Gardenline Litoměřice, které přispěje částí ze svého platu! I vy pomožte!

27. 4. 2017

Stav čtvrtfinále nerozhodně

Druhé utkání čtvrtfinálové série mezi naší mužstvem a Spartou se odehrálo v úterý 25.4.2017 v Praze v Aréně Sparta. Tam se série přesouvalo za našeho vedení 1:0.

25. 4. 2017

Dnes druhé utkání čtvrtfinálové série, tentokrát v Praze

Už dnes od 20:00 nastoupí naše mužstvo v Areně Sparta k druhému čtvrfinálovému utkání série proti AC Sparta Praha. Do metropole cestujeme za našeho vedení 1:0.

24. 4. 2017

Plná hala, velké drama, výborný futsal

V pátek 21.4.2017 je historické datum futsalu v Litoměřicích. Gardenline totiž vstoupili do svého prvního play-off. Soupeřem mu ve čtvrtfinále Chance futsal ligy je AC Sparta Praha.

21. 4. 2017

Začíná play-off

Už dnes vše vypukne. Historicky první play-off pro Gardenline Litoměřice startuje ve sportovní hale Chemik Lovosice ve 20:00!

18. 4. 2017

Čeká nás vyrovnaná sérii zní z obou táborů

První utkání čtvrfinálové série mezi Gardenline Litoměřice a AC Sparta Praha se blíží. Ještě před jeho výkopem, který bude v pátek 21.4.2017 ve sportovní hale Chemik v Lovosicích od 20:00 nám na pár otázek odpověděl trenér Sparty David Frič a majitel Gardenline Litoměřice Ing.Miloš Náprstek.

14. 4. 2017

Základní část ve statistikách

Týden nám chybí do začátku čtvrtfinálové série proti AC Sparta Praha. Pojďme se ještě poohlédnout za skončenou základní částí ve statistikách.

3. 4. 2017

Třetí místo jsme uhájili

V posledním kole základní části jsme v domácím prostředí sportovní haly Chemik v Lovosicích přivítali 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto. V zápase nám šlo především o udržení třetí příčky a dobré naladění se na vyřazovací část Chance futsal ligy.

31. 3. 2017

Poslední kolo základní části už dnes

V posledním 22.kole základní části Chance futsal ligy přivítáme v domácím prostředí sportovní haly v Lovosicích o play-off a zároveň záchranu bojující 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto. V tomto kole se rozhodne o našem soupeři pro play-off, ve hře máme tři týmy, ale podle "šepotů" by to mělo být jasné. Rozhodne v posledním kole tahání za nitky nebo fair-play? Nic to však nemění na tom, že Nejzbach potřebujeme porazit a udržet si tak třetí příčku.

27. 3. 2017

Benago jsme porazili i podruhé v sezoně

V předposledním kole základní části jsem vyrazili do Zruče nad Sázavou. Tam jsme se utkali s velkým favoritem vyřazovací části místním Benagem. Pro nás bylo ve hře stále ještě třetí místo v tabulce, které bylo vzdáleno jeden bod.

24. 3. 2017

Dnes s druhým Benagem

V dnešním utkání 21.kola cestuje naše mužstvo k utkání do Zruče nad Sázavou. Tam se od 20:00 utkání s místním Benagem. Obě mužstva už sice mají postup do play-off zajištěn, ale i tak se dá čekát zajímavé utkání. Našemu týmu jde o třetí místo v tabulce a domácí budou chtít odčinit porážku z Lovosic, kde v podzimních bojích prohráli 3:2.

12. 3. 2017

Hodonín jsme porazili, stíháme třetí Plzeň

Ve 20.kole jsme v domácím prostředí sportovní haly Chemik v Lovosicích přivítali o záchranu bojující FC Tango Hodonín. Na utkání byla znát jeho důležitost a především ho rozhodla naše velmi dobrá obrana.

10. 3. 2017

Dnes s Tangem Hodonín

Tři kola před koncem základní části máme zaručenou účast v play-off. V rámci 20.kola dorazí do sportovní haly Chemik v Lovosicích FC Tango Hodonín. To potřebuje v boji o záchranu každý bod, ale i naše mužstvo nesmí ponechat nic náhodě pokud chce začínat vyřazovací část v domácím prostředí.

26. 2. 2017

Hradec ve druhém poločase odpadl

K důležitému utkání cestovalo naše mužstvo v pátek 24.2.2017 do Hradce Králové. Tam se mu postavil ve sportovní hale Třebeš poslední celek tabulky místní Mados MT.

23. 2. 2017

Zítra nás čeká cesta do Hradce

K 19.kolu Chance futsal ligy cestuje naše mužstvo na palubovku posledního celku prvoligové soutěže. Na východě Čech potřebujeme uhrát dobrý výsledek, abychom v závěru soutěže nepřišli a lépe ještě vylepšili dosavadní postavení v tabulce.

19. 2. 2017

Helas Brno si odvezl bod

V 18.kole Chance futsal ligy zavítalo do sportovní haly Chemik v Lovosicích mužstvo R.K. Helas Brno. Střetnutí pátého a sedmého týmu vyrovnané ligové tabulky bylo pro oba celky velmi důležité a tak bylo o dramatičnost postaráno. Dění na palubovce pak diváky určitě nezklamalo.

17. 2. 2017

Dnes důležítý duel s Helasem Brno

Po reprezentační přestávce se opět rozeběhne liga. V rámci 18.kola Chance futsal ligy přivítáme dnes od 20:30 ve SH Chemik v Lovosicích mužstvo Rádio Krokodýl Helas Brno. Oba celky dělí v tabulce pouhé dva body a tak jde jednoznačně o velmi důležité utkání´, které si nenechte ujít.

7. 2. 2017

Vavrek do širšího kádru reprezentace patří

Ve čtvrtek se představí v Ústí nad Labem futsalová reprezentace v přátelském utkání proti Rumunsku. Na pár otázek odpověděl hlavní trenér našeho mužstva a asistent trenéra u národního týmu ČR Vlastimil Bartošek.

5. 2. 2017

Ztracené utkání jsme dovedli k remíze

Souboj o třetí místo v tabulce vítěze neměl. Naše mužstvo již prohrávalo o tři branky, ale v závěrečných čtyrech minutách jsme díky power-play dokázali srovnat na konečných 3:3.

3. 2. 2017

V Plzni dnes o třetí místo

Dnes nás od 20:30 čeká v rámci 17.kola Chance fusal ligy utkání v Plzni. Tam se nám postaví aktuálně třetí tým prvoligové tabulky mistní Interobal. V utkání půjde o přímý souboj o třetí místo. Domácím pak máme co vracet když nás na naší palubovce dokázali porazit 8:5.

30. 1. 2017

Vavrek - Vahala 3:2

Utkání 16.kola Chance futsal ligy sice odehráli Gardenline a Slavia, ale nebýt obou výborně chytajících brankářů, nebylo by skóre tak nízké. V dramatickém utkání se odehrálo spoustu zajímavého a dévák mohl odcházet spokojený. Naše mužstvo si připsalo velice důležité tři body do stále velmi vyrovnané tabulky.

26. 1. 2017

Bod nás dělí od Slavie

Už dnes od 20:30 pokračuje Chance futsal liga i v Lovosicích. Kam přijede v rámci 16.kola SK Slavia Praha. Jde o zápas sousedů v tabulce. Když páté Litoměřice přivítají čtvrté "sešívané". Oba celky dělí pouhý bod a tak půjde jistě o dramatické utkání.

23. 1. 2017

Dobrých deset minut nám na body nestačilo

V patnáctém kole jsme v důležitém utkání v České Lípě moc radosti našim příznivcům neudělali. Po kvalitním začátku, jsme utkání odchodili a Démoni nás porazili.

20. 1. 2017

Další těžké utkání dnes v České Lípě

K utkání 15.kola Chance futsal ligy cestuje naše mužstvo dnes do České Lípy. V místní sportovní hale nás přivítají předposlední Démoni. Utkání je opět velmi důležité, stejně jako v tomto ročníku každý zápas. Výkop dnešního střetnutí je ve 20:30.

16. 1. 2017

Nehráli jsme dobře, bod byl maximem

K důležitému utkání v rámci 14.kola Chance futsal ligy dorazilo do Sportovní haly Chemik v Lovosicích mužstvo SKP Ocel Třinec. Na podzim jsme po náročné cestě prohráli, v odvetě jsme se museli obejít bez vykartovaných Rodriga a Danilinha.

13. 1. 2017

V důležitém utkání se nám postaví Třinec

V prvním domácím utkání roku 2017 přivítáme v rámci 14.kola Chance futsal ligy SKP Ocel Třinec. O důležitosti utkání nemá cenu spekulovat. Vítězství by nás udrželo ve špičce tabulky, naopak jakákoli bodová ztráta by nám zkomplikovala velmi dobře rozehranou sezonu. V utkání nám pro karty budou chybět Rodrigo a Danilinho. Start utkání dnes ve SH Chemik Lovosice ve 20:30.

8. 1. 2017

Chrudim jsme opět potrápili, máme znovu bod

V prvním mistrovském utkání v roce 2017 jsme cestovali na půdu jasného lídra z Chrudimi. Do sestavy našeho mužstva se poprvé zapojil Brazilec Vagnao a hned se uvedl parádní trefou. Sahali jsme dokonce po třech bodech, nakonec jsme z parádní bitvy vyválčil bod.

Stránka 3 z 5
Výsledky 61 - 90 z 139

Futsal jinde
V pondělí se hraje pohár, do boje jde i Benago

9. 10. 2016

V pondělí se hraje pohár, do boje jde i Benago

více...
ERA-PACK zahájil přípravu s řadou nových tváří

2. 8. 2016

ERA-PACK zahájil přípravu s řadou nových tváří

více...
Blíží se datum, kdy budeme znát rozpis 1. ligy. Bude mít stejný název?

22. 7. 2016

Blíží se datum, kdy budeme znát rozpis 1. ligy. Bude mít stejný název?

více...
Nový chrudimský trenér chce do Final Four!

22. 7. 2016

Nový chrudimský trenér chce do Final Four!

více...
Získej i ty trenérskou UEFA licenci

22. 7. 2016

Získej i ty trenérskou UEFA licenci

více...

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz