Články

8. 9. 2017

Dnes nás čeká cesta do Plzně, na lavičkách budou chybět Vodecký i Frič

Ve druhém kole cestujeme na půdu jednoho aspirantů na přední umístění. Tam se chce pohybovat i naše mužstvo a by nás mohlo čekat velmi kvalitní a dramatické utkání. Start utkání je ve SH Lokomotiva v Plzni dnes ve 20:00. Soupeřem nám bude místní SK Interobal. Zajímavostí je, že ani na jedné straně nebudou hlavní trenéři, ti budou pouze na tribuně, když jim běží disciplinární trest, ještě z angažmá v AC Sparta Praha!

2. 9. 2017

V prvním utkání vítězíme nad Teplicemi

1.FUTSAL liga 2017/2018 zvedla svou oponu, v prvním domácím utkání jsme přivítali nováčka Svarog FC Teplice. V sestavě se už objevil i těsně před výkopem registrovaný Douglas Graciano a hned v šesté minutě otevřel skóre pátečního utkání.

1. 9. 2017

Dnes začíná liga, do Lovosic přijedou Teplice

Do Lovosic dnes přijede nováček soutěže. Od 20:30 startuje ve sportovní hale Chemik první kolo nového ročníku 1.FUTSAL ligy.

31. 8. 2017

Chci vyhrát co nejvíce utkání! Rodrigo chybět bude, ale máme kvalitní hráče

Ani ne čtyřiadvacet hodin před výkopem prvního kola 1.FUTSAL ligy nám prozradil postřehy z přípravy a nejen to trenér našeho mužstva Igor Vodecký.

30. 8. 2017

Gardenline je kvalitní soupeř, chceme ale bodovat

V pátek vstoupíme do nadcházejícího ročníku 1.FUTSAL ligy proti Sarog FC Teplice. Jako hlavní trenér přivede na naší palubovku nováčka soutěže Aibek Mukanov. Ten nám odpověděl na pár otáz

30. 8. 2017

Vítězná generálka

V pondělí 28.8.2017 jsme nastoupili k poslední přípravě před začátkem 1.FUTSAL ligy, netradičně do sportovní haly v Krásném Březně dorazil vicemistr Německa Vfl 05 Hohenstein-Ernstthal.

29. 8. 2017

Douglas Graciano se vrací do Čech

Už v pátek nás čeká první duel letošního ročníku 1.FUTSAL ligy a před jejím začátkem změna na soupisce. Z rodinných důvodů odcestoval Lucas Neto a jeho místo zaujala pro futsalové fanoušky známá postava, Douglas Alves Graciano.

20. 8. 2017

V Mělníku jsme vedli o tři branky, nakonec jen remizovali

Třetí přátelské utkání nás poprvé postavilo do souboje proti ligovému mužstvo. Cestovali jsme do nové haly v Mělníku, kde nás přivítal místní SK Olympik.

17. 8. 2017

Zítra třetí přátelák, přivítá nás Mělník

Už zítra nás čeká další, celkem třetí přátelské utkání. K tomu cestujeme na půdu nedalekého Mělníka. poprvé se nám postaví celek z nejvyšší soutěže a to jeho nováček místní SK Olympik.

11. 8. 2017

V Chomutově jasně vítězíme

Ke druhému přátelskému utkání jsme zajížděli do Chomutova, kde nás vyzval místní druholigové mužstvo FC Baník.

11. 8. 2017

Druhá herní příprava dnes v Chomutově

Po jednoznačném vítězství v prvním přátelském utkání na domácí půdě proti Zlej se(n) Liberec cestujeme poprvé ven. V pátek 11.8.2017 se od 19:00 představíme ve sportovní hale v Chomutově, kde nám soupeřem bude místní druholigový FC Baník.

10. 8. 2017

Tréninky mají hlavu a patu, říká Matouš Kubelka

V prvním utkání se podílel na vysokém vítězství s Libercem třemi brankami, ty dokázal vstřelit čistým hattrickem během pěti minut a tak jsme si vybrali Matouše Kubelku k dalšímu rozhovoru.

6. 8. 2017

Přípravu jsme začali jasnou výhrou

Po středečním zahájení přípravy na nový ročník 1.FUTSAL ligy čekalo naše mužstvo již po dvou dnech přátelské utkání. Do sportovní haly Chemik v Lovosicích přijel druhý tým loňského ročníku druhé ligy západ FT Zlej se(n) Liberec.

4. 8. 2017

Dnes první přátelské utkání, přijede Liberec

Ve středu se k prvnímu tréninku sešlo i naše mužstvo a už dnes nás čeká první přátelské utkání na novou sezonu 1.FUTSAL ligy. Do sportovní haly Chemik přicestuje sice druholigové mužstvo, ale velmi ambiciozní, které se v loňském ročníku 2.ligy-západ umístilo jako nováček soutěže na druhém místě. V Lovosicích přivítáme od 20:15 celek FT Zlej se(n) Liberec.

1. 8. 2017

Podporujte nás při nakupování - je to jednoduché!

Asi jste si všimli novinky na našich webových stránkách.

31. 7. 2017

Litoměřice budou letos silnější, věří Martin Mareš

Martin Mareš přišel na roční hostování z Chemcomexu Praha. V nejvyšší soutěži se však prosadil jako brankář Sparty. V nadcházejícím ročníku pak vytvoří s Johanem Vavrekem jednu z nejsilnějších brankářských dvojic v soutěži.

17. 7. 2017

Vavrek odmítl i Chrudim, přestupuje do Gardenline

Velký zájem se po sezoně spusti o služby brankářské komety loňského ročníku Johana Vavreka. V zástupu o brankáře jenž v našem mužstvu hostoval z Ludis Teamu Třebenice se objevila i mužstva SK Interobal Plzeň a především Era-Pack Chrudim. Johan však dal přednost Litoměřicím a přichází na přestup.

14. 7. 2017

Vagnao "Vagi" oblékne dres Gardenline i v nové sezoně

Ani dnes Vás neošidíme o předtavování našeho hráčské kádru pro nadcházející ročník 1.FUTSAL ligy. Vedení klubu se i pro další sezonu domluvilo s Brazilcem Anibalem Vagnerem Amarem, kterého z minulé sezony znáte pod přezdívkou Vagnao.

12. 7. 2017

Na roční hostování přichází Matouš Kubelka

Ani dnes Vás neošidíme o představování hráčů pro následující ročník a i dnes se jedná o příchod ze Sparty Praha. Tentokrát se jedná o hostování na celou sezonu a týká se mládežnického reprezentanta a bronzového medailisty z Akademického mistroství světa Matouše Kubelky.

11. 7. 2017

Výrazná posila, přichází reprezentant Michal Kovács

V klubu se pokračuje v posilování kádru pro nadcházející ročník první futsalové ligy. Další obrovskou posilou je pro nás příchod jednoho z nejlepší futsalistů v ČR Michala Kovácse. Ten přichází na přestup z AC Sparta Praha.

11. 7. 2017

Ze Sparty přichází Petr Zapletal

Vedení nespí a dnes dotáhlo další příchod! Ze Sparty Praha přestupuju Petr Zapletal, který od konce listopadu minulého roku v našem klubu hostoval.

9. 7. 2017

Radek Hrdý přestoupil z Olympiku Mělník

Slíbili jsme představování kádru pro nadcházející sezonu a tak i činíme. V zelenobílém dresu v sezoně 2017/2018 uvidíme velmi talentovaného leváka Radka Hrdého, který proměnil hostování v našem dresu v přestup z SK Olympik Mělník.

5. 7. 2017

Příprava začne 2.8.

Školákům začalo období dvou měsíců prázdnin, vedení klubu a realizačnímu týmu však období plánování a příprav. Ligové mužstvo se pak k prvnímu tréninku pod vedením Igora Vodeckého sejde ve středu 2.srpna.

14. 6. 2017

Hráči mají kvalitu, říká Igor Vodecký

Nový šéf lavičky Gardenline Litoměřice nám poskytl první rozhovor. Už brzy zveřejníme i plán přípravy a hráčský kádr, na kterém usilovně vedení pracuje.

8. 6. 2017

Páté místo je úspěch, uděláme vše abychom byli lepší

Sezona 2016/2017 je minulostí. V premiérové ligové sezoně jsme skončili na celkové páté pozici, když se naše mužstvo po základní části mohlo radovat z třetího místa. Už v sobotu však proběhne los nového ročníku a tak nám minulou sezonu zhodnotili majitel klubu Miloš Náprstek a sportovní manažer Lukáš Vobecký

28. 4. 2017

Dnes o mečbol

Stav čtvrtfinálové série je nerozhodná 1:1. Dnes bude mít výhodu domácího prostředí naše mužstvo, když utkání začíná ve sportovní hale Chemik v Lovosicích ve 20:00.

27. 4. 2017

Zítra na futsal zdarma, ale pojďme všichni pomoci!!!

Už zítra vyběhnou naši futsalisté ke třetímu utkání čtvrtfinálové série play-off Chance futsal ligy v domácím prostředí sportovní haly Chemik v Lovosicích proti AC Sparta Praha. Klub se rozhodl pro zítřejší utkání ke zřušení vstupného. Ale rád by všechny návštěvníky utkání vyzval k přispění na kampaň Futsal za život! To budete moci před začátkem i v průběhu celého utkání. Stejně tak jako se rozhodla kabina Gardenline Litoměřice, které přispěje částí ze svého platu! I vy pomožte!

27. 4. 2017

Stav čtvrtfinále nerozhodně

Druhé utkání čtvrtfinálové série mezi naší mužstvem a Spartou se odehrálo v úterý 25.4.2017 v Praze v Aréně Sparta. Tam se série přesouvalo za našeho vedení 1:0.

25. 4. 2017

Dnes druhé utkání čtvrtfinálové série, tentokrát v Praze

Už dnes od 20:00 nastoupí naše mužstvo v Areně Sparta k druhému čtvrfinálovému utkání série proti AC Sparta Praha. Do metropole cestujeme za našeho vedení 1:0.

24. 4. 2017

Plná hala, velké drama, výborný futsal

V pátek 21.4.2017 je historické datum futsalu v Litoměřicích. Gardenline totiž vstoupili do svého prvního play-off. Soupeřem mu ve čtvrtfinále Chance futsal ligy je AC Sparta Praha.

Stránka 3 z 6
Výsledky 61 - 90 z 162

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz