Play-off začne za pár hodin. Pojďme se podívat na tabulku návštěvnosti, kterou jsme díky Vám ovládli!

Už zítra začíná play-off VARTA futsal ligy. Do sportovní haly Chemik v Lovosicích přicestuje 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto.
Jaká byla základní, kde je síla Vysokého Mýta!

12. 3. 2018

Do čtvrtfinále vstoupíme už v pátek

Čtvrtfinálová série s Vysokým Mýtem začne už v pátek 16.3.2018 od 20:30 na domácí půdě ve sportovní hale Chemik v Lovosicích.

12. 3. 2018

S Chrudimí jsme neudrželi dvoubrankové vedení

Lovosice - Šlágr posledního kola základní části VARTA Futsal ligy skončil remízou. Hráči Gardenline Litoměřice si dělili body s vedoucí Chrudimí.

9. 3. 2018

K udržení třetí příčky musíme Chrudim porazit

Po duelu s pražskou Spartou čeká chrudimské futsalisty na závěr základní části další pořádný oříšek. ERA-PACK zajíždí na hřiště do Lovosic, kde se potká s výrazně posíleným výběrem Gardenline Litoměřice, který v roce 2018 ještě nepoznal pachuť porážky, a zejména v posledních kolech dosahuje skvělých výsledků.

5. 3. 2018

Mělníku jsme vstřelili deset branek

Mělník – V minulém kole rozstříleli litoměřičtí futsalisté v lovosické hale Chemik Vysoké Mýto. Tentokrát se představili na palubovce Olympiku Mělník. Hosté, kteří v posledních kolech válcují jednoho soupeře za druhým, pokračovali v nasazeném trendu i proti o záchranu bojujícím Středočechům, kterým vstřelili po pěti brankách v každém poločase a rozhodli tak o své jasné výhře. Domácí nemusí být smutní, protože si domácí nejvyšší soutěž zahrají i v příštím roce.  I po tomto kole zůstávají Gardenline Litoměřice na čtvrté příčce s dvoubodovou ztrátou na třetí Plzeň.

2. 3. 2018

Dnes v Mělníku proti místnímu SK Olympik

Futsalisté Mělníku hrají v pátek od 20 hodin doma. V zápase 21. kola VARTA futsal ligy vyzvou ve formě hrající Litoměřice.

25. 2. 2018

Vysoké Mýto jsme porazili, play-off začneme doma

V pátek do sportovní haly Chemik v Lovosicích zavítal pátý celek tabulky 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto. Případné vítězství nám zaručovalo v konečné tabulce nejhůře čtvrté místo a výhodu domácího prostředí pro první utkání play-off.

23. 2. 2018

Dnes na souboj čtvrtého s pátým. Přijede Vysoké Mýto!

Futsalisté Litoměřic hostí v lovosické hale Vysoké Mýto. Páteční souboj 20. kola VARTA futsal ligy startuje ve 20.30 hodin.

20. 2. 2018

Kádr uzavřen, posledními posilami TWO a Kubíček

Chybí dohrát tři zápasy základní části VARTA futsal ligy. 12.února došlo k uzavření soupisek ligových týmů s možností posílit se o jednoho českého hráče. Jaké změny se tedy udály v našem klubu?

19. 2. 2018

V Brně jsme neinkasovali

Brněnský Helas prohrál v pátečním utkání 19. kola VARTA futsal ligy s Litoměřicemi 0:6.

16. 2. 2018

Dnes nás čeká cesta do Brna

VARTA futsal liga nabídne v pátečním 19. kole zastávku také v Brně. V hale na Vodové vyzve od 19.30 domácí Helas Hostující Litoměřice. Utká se osmý se čtvrtým.

10. 2. 2018

Jeseník jsme přehráli jasně

V minulém kole si litoměřičtí futsalisté otevřeli střelnici v Třinci. Tentokrát přivítali v lovosické hale Chemik Gamaspol Jeseník. Domácí, kteří vstupovali do zápasu v pozici jasného favorita, svou roli potvrdili již během první půle, kdy svému soupeři nasázeli pšt branek. Po přestávce zatížili konto hostí dalšími sedmi přesnými zásahy, zatímco náhradní brankář Severočechů Šimon inkasoval pouze dvakrát. Gardenline Litoměřice zůstávají i po tomto kole na čtvrté příčce.

9. 2. 2018

Dnes s Jeseníkem

Osmnácté kolo VARTA futsal ligy nabídne v pátek od 20.30 hodin zápas Litoměřic s Jeseníkem.

22. 1. 2018

Houževnaté domácí jsme porazili po přestávce

V minulém kole si litoměřičtí futsalisté vyšlápli v Edenu na pražskou Slavii. Tentokrát se představili v Třinci. Již v prvné půli měli navrch hosté, kteří se sice ujali vedení, ale domácí stihli do přestávky srovnat krok. Druhá půle byla jednoznačně střeleckým koncertem Severočechů, kteří během dvaceti minut přidali osm přesných zásahů. Gardenline Litoměřice zůstávají po tomto kole na čtvrté příčce.

16. 1. 2018

Slavii jsme porazili i v odvetě

V minulém kole vyhráli litoměřičtí futsalisté v České Lípě. Tentokrát zavítali do pražského Edenu, kde je přivítala domácí Slavia. Hosté svého soupeře zaskočili a již po prvních deseti minutách vedli o dvě branky. Domácím se sice podařilo vstřelit kontaktní gól, ale ve zbytku duelu dominovali Severočeši, kteří po přestávce přidali tři přesné zásahy, na které nenašli Pražané žádnou odpověď. Gardenline Litoměřice se po tomto kole posouvají na čtvrtou příčku.

13. 1. 2018

Ve 13:00 dnes na Slavii

Netradičně v sobotu a netradičně po obědě. Ve 13:00 čeká v rámci 16.kola VARTA futsal ligy výkop naše mužstvo ve sportovní hale v Edenu. Tam nám bude soupeřem šestý tým tabulky SK Slavia Praha.

7. 1. 2018

Se Spartou jsme remizovali

Po svátcích a vstupu do Nového roku se opět rozjela naše nejvyšší soutěž. Už pod názvem generálního partnera VARTA. A do Lovosic nepřijel nikdo menší, než AC Sparta Praha.

4. 1. 2018

Přijede Sparta, bude opět plná hala?

Zítra poprvé vyběhnou futsalisté Litoměřic k mistrovskému utkání v roce 2018, když na domácím hřišti ve sportovní hale Chemik v Lovosicích přivítají aktuálně druhý tým tabulky AC Sparta Praha. Duel má výkop ve 20:30!

22. 12. 2017

Reprezentant Ázerbajdžánu Rafael oblékne náš dres

Vedení klubu nezahálí ani před nadcházejícími svátky. A tak můžeme všem představit asi největší posilu pro zbytek sezony. Tou je naturalizovaný reprezentant Ázerbajdžánu Rafael Durval da Costa Lira.

17. 12. 2017

Druhý poločas znamenal obrat, Plzeň padla 3:2

Lovosice – V minulém kole vyhráli litoměřičtí futsalisté v Teplicích. Tentokrát přivítali v lovosické hale Chemik, v tabulce třetí, Interobal Plzeň. Hosté vstoupili do utkání lépe a v první půli šli do vedení. Po přestávce domácí sice vyrovnali, ale Západočeši si vzali vedení zpět. Závěrečná desetiminutovka se vydařila Severočechům, kteří v ní dokonali obrat a mohli se radovat z těsného vítězství. I to se ovšem počítá za tři body. Gardenline Litoměřice zůstávají i po této výhře na páté příčce.

14. 12. 2017

V posledním letošním domácím utkání přivítáme Plzeň

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.

13. 12. 2017

Přichází "Pan Gól" Fabricio

Vedení klubu získalo pro zbytek sezony další výraznou posilu. Kádr trenérů Kopeckého a Vodeckého v nejbližších dnech posílí rozený střelec, 34-letý Brazilec "Fabricio".

9. 12. 2017

Z Teplic vezeme plný bodový zisk

Odvetnou část 1.FUTSAL ligy začalo naše mužstvo ve sportovní hale v Teplicích. Tam se nám postavil pouze dva body vzdálený místní Svarog FC. Ten v polovině soutěže vyměnil trenéra, když se hlavním koučem stal bývalý trenér Gardenline David Filinger.

8. 12. 2017

Odvety začneme dnes v Teplicích

Dnes začíná odvetná část. Tu naše mužstvo zahájí ve sportovní hale v Teplicích. Kde nás přivítá místní Svarog FC. Ale pozor, utkání má nakonec výkop ve 20:30, když náš klub vyšel vstříc na poslední chvíli odeslané žádosti domácího družstvo. V prvním měření sil se na domácím hřišti radovalo Gardenline Litoměřice po výhře 5:1

3. 12. 2017

Mládež prohrála jen jednou

Dnes pokračovala druhým kolem juniorská futsalová liga. Oba týmy konečně nastoupily prakticky v kompletním složením a hned se to projevilo na výsledcích.

27. 11. 2017

Bojovali jsme, ale na Chrudim to nestačilo

Po pražské Spartě mají chrudimští futsalisté za sebou dalšího těžkého soupeře. Proti Litoměřicím se kvalitní výsledek nerodil zcela lehko, hosté se dostali do vedení a ještě o pauze drželi na hřišti obhájce titulu vyrovnaný stav. Nakonec ale domácí odskočili a zvítězili 4:1. Duel opět vyšel zejména Maxovi, který ke dvěma gólům přidal ještě jednu asistenci.

24. 11. 2017

První polovinu zakončíme dnes v Chrudimi

Dnes naše mužstvo zakončí polovinu základní části v Chrudimi na půdě úřadujícího mistra. V sestavě se již objeví nová posila, aktuálně nejlepší futsalista ČR Radim Záruba.

22. 11. 2017

Futsalista roku 2016 hráčem Gardenline

V pátek v Chrudimi zakončíme první polovinu letošního ročníku 1.FUTSAL ligy. Před tímto duelem vedení klubu přivádí obrovskou posilu. Zelenobílý dres obleče nejlepší český futsalista roku 2016 a zároveň adept na zisk stejného ocenění i za rok 2017 Radim Záruba. Ten do klubu přichází na přestup z ŠK Slovan Bratislava.

18. 11. 2017

Konečně jsme naplno bodovali

Po třech výsledkově a i herně nepovedených zápasech přicestoval do Lovosické sportovní haly Chemik nováček a zároveň aktuálně poslední celek ligové tabulky SK Olympik Mělník.