Články

14. 12. 2017

V posledním letošním domácím utkání přivítáme Plzeň

13. kolo 1. FUTSAL ligy zavede hráče Interobalu Plzeň na palubovku ambiciózních Litoměřic. Zápas začíná v pátek 15. prosince ve 20:30 hodin v lovosické sportovní hale.

13. 12. 2017

Přichází "Pan Gól" Fabricio

Vedení klubu získalo pro zbytek sezony další výraznou posilu. Kádr trenérů Kopeckého a Vodeckého v nejbližších dnech posílí rozený střelec, 34-letý Brazilec "Fabricio".

9. 12. 2017

Z Teplic vezeme plný bodový zisk

Odvetnou část 1.FUTSAL ligy začalo naše mužstvo ve sportovní hale v Teplicích. Tam se nám postavil pouze dva body vzdálený místní Svarog FC. Ten v polovině soutěže vyměnil trenéra, když se hlavním koučem stal bývalý trenér Gardenline David Filinger.

8. 12. 2017

Odvety začneme dnes v Teplicích

Dnes začíná odvetná část. Tu naše mužstvo zahájí ve sportovní hale v Teplicích. Kde nás přivítá místní Svarog FC. Ale pozor, utkání má nakonec výkop ve 20:30, když náš klub vyšel vstříc na poslední chvíli odeslané žádosti domácího družstvo. V prvním měření sil se na domácím hřišti radovalo Gardenline Litoměřice po výhře 5:1

3. 12. 2017

Mládež prohrála jen jednou

Dnes pokračovala druhým kolem juniorská futsalová liga. Oba týmy konečně nastoupily prakticky v kompletním složením a hned se to projevilo na výsledcích.

27. 11. 2017

Bojovali jsme, ale na Chrudim to nestačilo

Po pražské Spartě mají chrudimští futsalisté za sebou dalšího těžkého soupeře. Proti Litoměřicím se kvalitní výsledek nerodil zcela lehko, hosté se dostali do vedení a ještě o pauze drželi na hřišti obhájce titulu vyrovnaný stav. Nakonec ale domácí odskočili a zvítězili 4:1. Duel opět vyšel zejména Maxovi, který ke dvěma gólům přidal ještě jednu asistenci.

24. 11. 2017

První polovinu zakončíme dnes v Chrudimi

Dnes naše mužstvo zakončí polovinu základní části v Chrudimi na půdě úřadujícího mistra. V sestavě se již objeví nová posila, aktuálně nejlepší futsalista ČR Radim Záruba.

22. 11. 2017

Futsalista roku 2016 hráčem Gardenline

V pátek v Chrudimi zakončíme první polovinu letošního ročníku 1.FUTSAL ligy. Před tímto duelem vedení klubu přivádí obrovskou posilu. Zelenobílý dres obleče nejlepší český futsalista roku 2016 a zároveň adept na zisk stejného ocenění i za rok 2017 Radim Záruba. Ten do klubu přichází na přestup z ŠK Slovan Bratislava.

18. 11. 2017

Konečně jsme naplno bodovali

Po třech výsledkově a i herně nepovedených zápasech přicestoval do Lovosické sportovní haly Chemik nováček a zároveň aktuálně poslední celek ligové tabulky SK Olympik Mělník.

15. 11. 2017

Hlavním trenérem bude Kopecký, Vodecký zůstává jako asistent

V posledních týdnech se nám moc nedaří. Poslední bodový export přišel 27.10. v Ostravě kde jsme remizovali 4:4 s Gamaspolem Jeseník a tak není divu, že vedení není spokojeno, jak s posledními zápasy, tak s postavením v ligové tabulce.

13. 11. 2017

Naše krize se prohlubuje, prohráli jsme i v Mýtě

V minulém kole nestačili litoměřičtí futsalisté v domácím souboji na Helas Brno. Tentokrát se představili ve Vysokém Mýtě. Hosté šli velmi brzy do vedení, ale i když domácí dorovnali, těsně před přestávkou inkasovali podruhé. Ve druhé půli přidal Nejzbach čtyři přesné zásahy v řadě a litoměřickým se již podařilo v poslední minutě pouze snížit na rozdíl jediného gólu. Po této porážce se Severočeši propadli na sedmou příčku neúplné tabulky.

10. 11. 2017

Dnes těžké utkání v Mýtě

Po dvou neúspěšných zápasech ze kterých jsme získali jen bod cestujeme v rámci devátého kola 1.FUTSAL ligy na horkou půdu do Vysokého Mýta, tam nás od 20:00 přivítá místní Nejzbach.

5. 11. 2017

Proti Helasu jsme zklamali

V minulém kole remizovali litoměřičtí futsalisté na palubovce Gamaspolu Jeseník. Tentokrát v hale chemik přivítali Helas Brno. Domácí, kteří vstupovali do zápasu v roli jasného favorita, se v první půli ujali vedení. Hosté po přestávce srovnali krok. Severočeši si vzali vedení bleskově zpět. To bylo z jejich strany vše, Brňané zabrali a třemi góly v řadě rozhodli o tom, že se všechny body stěhují na Moravu.

3. 11. 2017

Rodrigovi vypršel trest, přijede Helas

V 8.kole přijede do Lovosic desátý celek ligové tabulky. Helas Brno se ale v začátku sezony potýkal s problémy se sestavou a dnes poprvé by měl k mistrovskému utkání odcestovat kompletní. Nečeká nás tak nic lehkého. Do sestavy domácího mužstva se po disciplinárním trestu vrací Rodrigo Taverna.

29. 10. 2017

V Ostravě jsme s Jeseníkem jen remizovali

V minulém kole zvládli litoměřičtí futsalisté v lovosické hale Chemik souboj s týmem SKP Ocel Třinec. Tentokrát zavítali do Ostravy, kde je přivítal AC Gamaspol Jeseník. V první půli se hosté poměrně brzy ujali vedení o dvě branky, ale do přestávky bylo vyrovnáno. Stejná situace nastala i po přestávce, ale i tentokrát dokázal Gamaspol srovnat krok a uhrát cennou remízu.

21. 10. 2017

O výhře jsme rozhodli v prvním poločase

Lovosice – V minulém kole porazili litoměřičtí futsalisté v lovosické hale Chemik pražskou Slavii. Tentokrát přivítali Třinec. Domácí o své výhře rozhodli již během prvních patnácti minut, kdy vstřelili dva góly. Po přestávce se zdálo, že střelcům zvlhl prach a tak diváci čekali na další přesný zásah z jedné, či druhé strany zcela marně. Severočechům patří po tomto kole čtvrtá příčka.

20. 10. 2017

V rámci šestého kola dnes přijede Třinec

Do Lovosic dnes přijede pro naše mužstvo neoblíbený soupeř. V minulé sezoně jsme na palubovce Třince prohráli a doma remizovali. Dnešní utkání proti SKP Ocel Třinec startuje ve sportovní hale Chemik ve 20:30.

15. 10. 2017

V poháru končíme v osmifinále

V osmifinále Poháru FAČR přivítali litoměřičtí futsalisté v lovosické hale Chemik tým SK Interobal Plzeň  V první půli se diváci gólu nedočkali. Po přestávce se jako první prosadili domácí, ale hosté se nevzdali a čtyřmi přesnými zásahy v řadě si vybojovali postup.

4. 10. 2017

Slavia odjela poražena

V úterním podvečeru se ve sportovní hale Chemik v Lovosicích odehrál šlágr nadcházejícího pátého kola 1.FUTSAL ligy. Když domácí Gardenline Litoměřice přivítali SK Slavia Praha.

3. 10. 2017

Se Slavií dnes na ČT Sport

Už dnes po šesté hodině začne televizní předehrávka 5.kola 1.FUTSAL ligy. V té na domácí půdě ve sportovní hale Chemik přivítáme loňský stříbrný celek celé soutěže a průběžně třetí tým aktuální tabulky SK Slavia Praha.

2. 10. 2017

Televizní utkání se blíží

Televizní utkání se rychle blíží, do jeho výkopu nezbývá už ani ne 24 hodin. Co nás čeká před utkáním a během něj?

2. 10. 2017

Na Spartě jsme prohráli 3:1

V neděli se nám ve své Aréně postavil jeden z favoritů na zisk titulu, přebudovaná AC Sparta Praha.

30. 9. 2017

V neděli nás přivítá Sparta

Ve čtvrtém kole nás čeká poprvé v letošní sezoně cesta do Prahy a to do Areny Sparta. V ní nás přivítá velkými jmény posílená AC Sparta Praha. Výkop utkání je v neděli 1.10.2017 od 20:00.

16. 9. 2017

Skvělý Kirov a naše nemohoucnost, rovná se jen remíza s Lípou

V minulém kole vyhráli litoměřičtí futsalisté na palubovce Interobalu Plzeň a vyhoupli se do čela neúplné tabulky 1. FUTSAL ligy. Tentokrát přivítali v lovosické hale Chemik Démony z České Lípy. Domácí vstupovali do zápasu v roli jasného favorita a bleskovým úderem se ujali vedení. Zdálo se, že litoměřičtí zdárně vykročili za dalšími třemi body. Do přestávky bylo srovnáno a po ní dokonali hosté obrat a dokonce vedly o dva góly. Domácím se sice podařilo srovnat krok, ale překlopit vedení na svou stranu se jim nepodařilo. Přesto si pozici lídra v neúplné tabulce udrželi.

15. 9. 2017

Ve třetím kole přivítáme nebezpečné Démony

Dnes nás čeká 3.kolo 1.FUTSAL ligy. Do sportovní haly Chemik v Lovosicích přicestují FC Démoni Česká Lípa. Utkání má výkop ve 20:30.

11. 9. 2017

V Plzni jsme vybojovali tři body

Ke druhému kolu jsme cestovali do sportovní haly Lokomotiva v Plzni. Tam nás čekal ambiciozní celek a jeden z adeptů na medailové umístění v letošním ročníku 1.FUTSAL ligy SK Interobal.

8. 9. 2017

Dnes nás čeká cesta do Plzně, na lavičkách budou chybět Vodecký i Frič

Ve druhém kole cestujeme na půdu jednoho aspirantů na přední umístění. Tam se chce pohybovat i naše mužstvo a by nás mohlo čekat velmi kvalitní a dramatické utkání. Start utkání je ve SH Lokomotiva v Plzni dnes ve 20:00. Soupeřem nám bude místní SK Interobal. Zajímavostí je, že ani na jedné straně nebudou hlavní trenéři, ti budou pouze na tribuně, když jim běží disciplinární trest, ještě z angažmá v AC Sparta Praha!

2. 9. 2017

V prvním utkání vítězíme nad Teplicemi

1.FUTSAL liga 2017/2018 zvedla svou oponu, v prvním domácím utkání jsme přivítali nováčka Svarog FC Teplice. V sestavě se už objevil i těsně před výkopem registrovaný Douglas Graciano a hned v šesté minutě otevřel skóre pátečního utkání.

1. 9. 2017

Dnes začíná liga, do Lovosic přijedou Teplice

Do Lovosic dnes přijede nováček soutěže. Od 20:30 startuje ve sportovní hale Chemik první kolo nového ročníku 1.FUTSAL ligy.

31. 8. 2017

Chci vyhrát co nejvíce utkání! Rodrigo chybět bude, ale máme kvalitní hráče

Ani ne čtyřiadvacet hodin před výkopem prvního kola 1.FUTSAL ligy nám prozradil postřehy z přípravy a nejen to trenér našeho mužstva Igor Vodecký.