Zítra do Mělníku

Po reprezentační přestávce pro nás pokračuje čtvrtým kolem Varta futsal liga. S jedním bodem se nacházíme na devátém místě tabulky a tak zatím nepanuje spokojenost. Tým však tvrdě pracoval a vítěznou sérii bude chtít nastartovat zítra na půdě Olympiku Mělník. Utkání začíná v hale soupeře ve 20:30.

Jakub Němec, trenér SK Olympik Mělník: Litoměřicím se výsledkově nepodařil úvod sezóny. Přes reprezentační přestávku ale měli dost času v klidu potrénovat a na náš vzájemný zápas už budou ve výborné formě. Proto budou velkým favoritem. My jsme nyní ale na vítězné vlně a budeme chtít před domácími fanoušky potrápit dalšího silného soupeře a pokusit se o další překvapení. Diváci se určitě mají na co těšit.

Dominik Zdržálek, hráč SK Olympik Mělník: ,,Litoměřicím se nepovedl začátek sezóny, a ze tří zápasů mají jen bod, ale i přesto si myslím, že jsou obrovskými favority, což je pro nás výhoda, protože nemáme co ztratit a půjdeme si zápas užít. Věřím, že překvapíme jako s Plzní.“

Marek Kopecký, trenér Gardenline Litoměřic:e ,,Začátek sezóny nám vůbec nevyšel tak, jak jsme si představovali. V Mělníku chceme konečně předvést výkon, který nás odrazí k lepším zítřkům. Přes reprezentační přestávku jsme tvrdě trénovali a musíme to v Mělníku konečně ukázat. Mělník je na vítězné vlně a bude chtít náš skalp. Máme k soupeři respekt, ale nic jiného než vítězství neberu.“