Vítězná generálka

V pondělí 28.8.2017 jsme nastoupili k poslední přípravě před začátkem 1.FUTSAL ligy, netradičně do sportovní haly v Krásném Březně dorazil vicemistr Německa Vfl 05 Hohenstein-Ernstthal.
Od první minuty se hrálo ve vysokém tempu a na obou stranách byla k vidění spousta příležitostí. V samém úvodu jsme byli aktivnější, trefili jsme tyč a některé střely létaly opravdu těsně. V polovině první části se nám hosté více jak vyrovnali a i oni rozezvučeli naší konstrukci branky. První se prosadil po rychlé kombinaci zakončující Zapletal. V 15.minutě zvýšil dalekonosnou střelou Hrdý. Hosté stačili dvě minuty před koncem snížit, ale ihned po rozehrávce našla přesná přihrávka Kubelku a ten nůžkami dal podobu poločasovému výsledku na 3:1.

Ve druhém poločase jsme prostřídali a vypadli jsme z tempa. Hosté byli mnohem nebezpečnější a nám se mezihra rozpadla. Šest minut před koncem přišlo snížení. Německý vicemistr sáhl k power-play, ale ta byla bezzubá. Naopak jsme třikrát ohrzili soupeřovu branku my. Jako poslední to byl Radek Hrdý a ten přízemní střelou přes celé hřiště stanovil konečné skóre generálky na ligu na 4:2 pro naše mužstvo.

Ve hře byla ještě vidět určitá okénka, výkon z prvního poločasu může být však příslibem do prvního mistrovského utkání, to vypukne již v první neprázdninový den, tedy 1.9.2017 od 20:30. To na domácí půdě, ve sportovní hale Chemik v Lovosicích přivítáme nováčka soutěže Svarog FC Teplice.

Gardenline Litoměřice - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 4:2 (3:1)