Třetí místo jsme uhájili

V posledním kole základní části jsme v domácím prostředí sportovní haly Chemik v Lovosicích přivítali 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto. V zápase nám šlo především o udržení třetí příčky a dobré naladění se na vyřazovací část Chance futsal ligy.
Začátek jsme neměli špatný, ale do vyloženější šance jsme se nepropracovali. V čase 4:04 napřáhl z poloviny hřiště Vágner a jindy skvělý Vavrek střelu podcenil a ta propadla za jeho záda. Na odpověď se nečekalo dlouho, Přesně po třiceti vteřinách se procháčkoval obranou hostů Danilinho a Two bodlem mezi nohy prostřelil Gerčáka. V polovině osmé minuty rozehrál na krátko přímý kop Rodrigo Hrdému a jeho rána zamíříla do pravého horního rohu - 2:1. O dvě minuty později jsme využili další signál a Rodrigo nás poslal do dvoubrankového vedení. Na začátku čtrnácté minuty Vagnao orazítkoval hostující tyč. V šestnácté minutě neuhlídal Wenderson Habrmana a ten propálil i Vavreka. Sedm vteřin před koncem nám dvoubrankové vedení vrátil Krok, když si dvakrát v úniku vyměnil míč s Radkem Hrdým a do kabin se odcházelo za našeho vedení 4:2.

Záčátek druhé půle začal opět svižně, v čase 21:33 napřáhl Novák a k překvapení všech se míč zastavil až v síti. Odpověď nám opět trvala třicet vteřin. Rodrigo rozehrál aut a dobře postavený Sedláček mířil parádně. Ve 27.minutě opět zvonila tyč hostující branky, tentokrát ji orazítkoval Two. Brankovou konstrukci trefil i hostující Koblasa. Koncem 33.minuty přišla brazilská spolupráce. Danilinho našel Twoa a ten zvýšil na rozdíl tří branek. Konečnou podobu výsledku dala střela Rodriga do opuštěné branky Nejzbachu při hostující power-play a tak naše mužstvo po závěrečném hvizdu slavilo vítězství nad Vysokým Mýtem 7:3.

Výhra nám dala jistotu třetího místa po základní části. Ostatní výsledky nám pro čtvrtfinále přidělily souboj se Spartou Praha. Jistě dramatická série začne v pátek 14.4.2017 od 20:00 ve sportovní hale Chemik v Lovosicích.

Lukáš Vobecký (manažer Gardenline Litoměřice): „Utkání bylo volnějšího tempa. Kvalitně jsme kombinovali a byli silní na míči. Trochu jsme měli okna v defenzívě, v play off musíme být koncentrovaní. Třetí místo po základní části je super, ale teď se teprve ukáže, jak na tom jsme.“

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto): „Začali jsme dobře a dostali jsme se do vedení. Jenže pak jsme udělali to samé, co celou sezonu. Udělali jsme dvě hrubé chyby a domácí výsledek otočili. Ještě jsme dokázali korigovat na dva-tři, ale druhý poločas se nám vůbec nepovedl. Nebyli jsme schopni zkorigovat výsledek. Domácí vyhráli zaslouženě a gratuluji jim ke třetímu místu.“Gardenline Litoměřice - 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto 7:3 (4:2)
Branky: 5. Two (Danilinho), 8. Hrdý (Taverna), 10. Taverna (Krok), 20. Krok (Hrdý), 23. Sedláček (Taverna), 33. Two (Danilinho), 39. Taverna (Vagnao) – 5. Vágner (Kubát), 16. Habrman (Jeníček), 22. Novák (Gerčák)
ŽK: 0-0
ČK: 0-0
Diváci: 300
Rozhodčí: Melničuk, Henych, Chládek
Gardenline Litoměřice: Vavrek – Taverna, Zapletal, Wenderson, Hrdý, Two, Filinger (C), Vagnao, Danilinho, Krok, Sedláček.Trenér - Miloš Náprstek
1. FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák (Simon) – Jeníček, Štanglica, Michalec, Kubát, Vágner (C), Novák, Jiráský, Koblasa, Habrman. Trenér - Roman Páral

                                                                                                                autor: Lukáš Vobecký | foto: Lacko Matúš

ostatní články

Futsal jinde
V pondělí se hraje pohár, do boje jde i Benago

9. 10. 2016

V pondělí se hraje pohár, do boje jde i Benago

více...
ERA-PACK zahájil přípravu s řadou nových tváří

2. 8. 2016

ERA-PACK zahájil přípravu s řadou nových tváří

více...
Blíží se datum, kdy budeme znát rozpis 1. ligy. Bude mít stejný název?

22. 7. 2016

Blíží se datum, kdy budeme znát rozpis 1. ligy. Bude mít stejný název?

více...
Nový chrudimský trenér chce do Final Four!

22. 7. 2016

Nový chrudimský trenér chce do Final Four!

více...
Získej i ty trenérskou UEFA licenci

22. 7. 2016

Získej i ty trenérskou UEFA licenci

více...

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz