Superstar Dalibor Slepčík oblékne dres Litoměřic

Hlasíme další příchod! A že odborníkům našeho sportu nic neřekne? Pozor, jméno Dalibor Slepčík si zapamatujte!
Že Vám přeci jen jeho jméno něco říká? Před třemi roky totiž prošel do finále SuperStar, kde skončil na čtvrtém místě. Dalibor k nám určitě nepřichází pro svůj zpěv, ale hlavně kvůli svým futsalovým dovednostem.

Rodák z Ústí nad Labem nakoukl do dospělého futsalu poprvé loni, když v dresu divizního Combixu v devíti zápasech dokázal sedmkrát skórovat a ještě k tomu si připsal šest asistencí. Přes zimu se představil i v naší juniorce a sbíral jeden bod za druhým. Vysloužil si pozvánku na trénink našeho áčka a hned se trenéru Kopeckému zalíbil.

Trenér Marek Kopecký o nové posile: "Obrovský talent Českého futsalu, kterému pan bůh náděloval. Vyletěl jako střela v mládežnických reprezentacích a už v minulé sezoně v trenicích Gardenline naznačoval obrovský potenciál. Pokud se mu podaří skloubit futsal se zpěvem a bude na sobě tvrdě makat, má před sebou skvělou futsalovou kariéru."

Dalibor byl nominován na soustředění mládežnického národního týmu a na následném Generali Cupu ve Vsetíně vstřelil čtyři branky ve třech zápasech. Slepčík je velkým talentem, ale musí na sobě dál hodně pracovat. Uvidíme jak se mu bude dařit v našem hlavním týmu.

I dnes večer se můžete těšit ještě na jedno jméno a rozhodně hodně zajímavé! Dalibore, ať se ti daří!


                                                                                                                                                          foto: Michal Pavlík

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz