Se Slavií dnes na ČT Sport

Už dnes po šesté hodině začne televizní předehrávka 5.kola 1.FUTSAL ligy. V té na domácí půdě ve sportovní hale Chemik přivítáme loňský stříbrný celek celé soutěže a průběžně třetí tým aktuální tabulky SK Slavia Praha.

 Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): "Po nezvládnutém zápase na Spartě se budeme snažit zvítězit a připsat si tři body. Slavia má vynikající kádr s velmi dobrými individualitami ve hře jeden na jednoho. Pokud chceme uspět, tak musíme zlepšit naší obranou hru a vyvarovat se zbytečných ztrát míče. Oproti poslednímu zápasu udělám v sestavě změny, protože ne všichni podávají adekvátní výkony. Očekávám zápas, který bude mít náboj a dobrou kvalitu hry. Věřím, že budeme mít po zápase důvod k radost"

 Jan Homola (kapitán SK Slavia Praha): "S Gardenline nás čeká velice těžké utkání. Už loni ukázali, že jsou na tom velice dobře. Letos tým vhodně doplnili o zahraniční hráče. Myslím si, že diváci se mohou těšit na vyrovnané utkání, kde budou rozhodovat detaily. Musíme jít do zápasu s pokorou a koncentrovat se od první do poslední vteřiny. Budeme se snažit předvést naši nejlepší hru a přilákat diváky na naše následující domácí utkání proti Chrudimi."

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz