Rodrigovi vypršel trest, přijede Helas

V 8.kole přijede do Lovosic desátý celek ligové tabulky. Helas Brno se ale v začátku sezony potýkal s problémy se sestavou a dnes poprvé by měl k mistrovskému utkání odcestovat kompletní. Nečeká nás tak nic lehkého. Do sestavy domácího mužstva se po disciplinárním trestu vrací Rodrigo Taverna.

 Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): "Čeká nás soupeř, který hraje důrazný a agresivní futsal a na to se musíme dobře připravit. Hrajeme ale doma a potřebujeme zvítězit a zvednout si sebevědomí. Chybět bude zraněný Matheus, ale do zápasového kolotoče se vrátí Rodrigo. Věřím, že začneme proměnovat šance, které si vytváříme a předvedeme daleko kvalitnější výkon, než naposledy proti Jeseníku."

 David Cupák (hráč Helas Brno): "Čeká nás dalši důležitý zápas o body v Litoměřicích. Soupeř trochu překvapivě v minulém kole ztratil body v Jeseníku, a tak bude chtít doma určitě získat tři body. Litoměřice jsou velmi silné na míči a budeme se snažit vycházet z dobré obrany. Po pohárovém utkání by měl tým kompletní. Jakýkoliv bodový zisk z Litoměřic bereme."

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz