Přípravu jsme začali jasnou výhrou

Po středečním zahájení přípravy na nový ročník 1.FUTSAL ligy čekalo naše mužstvo již po dvou dnech přátelské utkání. Do sportovní haly Chemik v Lovosicích přijel druhý tým loňského ročníku druhé ligy západ FT Zlej se(n) Liberec.
Do prvního přátelského utkání jsme vstoupili s velkým elánem, drželi jsme míč a bylo nás celé hřiště. Na začátku třetí minuty se prokličkoval obranou Lucas, ale orazítkoval pouze břevno. Další střelu vyslal Vagnao, poté nastřelil konstrukci branky Liberce Kovács. V čase 8:40 jsme otevřeli skóre, když Kubelku u zadní tyče našel Matheus. O půl minuty později napřáhl z velké dálky Rodrigo a jeho střelu tečoval opět Kubelka - 2:0. Za dvě minuty byl v akci velmi aktivní Lucas. Ladně obešel tři protihráče, ale na Vogta nevyzrál. Na toho měl do této chvíle recept jen Matouš Kubelka a ten to potvrdil uzavřením hattricku v čase 13:49, když ho velmi chytrou přihrávkou našel Hrdý. Na začátku šestnácté minuty vysunul opět agilní Hrdý, tentokrát Rodriga a ten obloučkem zvýšil na 4:0. O jedenáct vteřin později vytvořili obrovský tlak na rozehrávající hráče Lucas a jeho bratr Matheus. Získali míč, párkrát si ho vyměnili a vedli jsme o pět branek. Gólový účet poločasu uzavřel Lucas, který nastřelil hostujícího Bínu a strany se měnily za stavu 6:0.

Do druhého poločasu se naše sestava prostřídala a částečně opadl i náš elán. Naopak Liberec chtěl s výsledkem stále něco udělat a byl odměněn pár vteřin před koncem druhé minuty druhého poločasu. Poté byla hra neurovnaná, ale v polovině 26.minuty jsme parádně zahráli přímý kop a po nahrávce Kovácse se prosadil Hrdý. Přesně o dvě minuty později našel Hrdý Macháčka a ten zvýšil na 8:1. Šest minut před koncem nezastavitelný Hrdý přihrál Tichému a vedli jsme 9:1. O minutu později se před osamoceným Vavrekem ocitl Žižka a snížil na 9:2. Neuběhlo ani dalších šedesát vteřin a Vagnao prostřelil mezi nohama střídajícího Dlaska a vstřelil jubilejní desátý gól Litoměřic v tomto střetnutí. Tečku za utkáním udělal desetimetrový kop pro Liberec, střela šla však vedle a v prvním přípravném zápase jsme tak zvýtězili 10:2.

Utkání se hrálo ve svižném tempu, na přátelák před slušnou návštěvou. Předvedly se nové posily a nutno podotknout ve velmi dobrém světle, ale je toho ještě dost co zlepšovat a uvidíme o co dál se posuneme už v pátek 11.8.2017, kdy nastoupíme od 19:00 v Chomutově proti místnímu Baníku.

Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): "Odehráli jsme první přípravný zápas, jsem rád, že se nikdo nezranil. Zápas se nám povedl jak herně, tak i výsledkově. Jsem spokojený, děkuji hráčům za předvedený výkon."

Gardenline Litoměřice - FT Zlej se(ne) Liberec 10:2 (6:0)
Branky:
9. Kubelka (Matheus), 10. Kubelka (Rodrigo), 14. Kubelka (Hrdý), 16. Rodrigo (Hrdý), 16. Lucas (Matheus), 16. Lucas (Vagnao), 26. Hrdý (Kovács), 28. Macháček (Hrdý), 35. Tichý (Hrdý), 36. Vagnao - 22. Benek (M. Bína), 36. Žižka (M. Bína)
ŽK: 1-0
ČK: 0-0
Diváci: 175
Rozhodčí: Novotný, Nagy
Gardenline Litoměřice: Mareš, (21. Vavrek) – Kovács, Matheus, Vagnao, Zapletal, Rodrigo, Hrdý, Kubelka, Lucas, Krok, Macháček, Tichý .Trenér - Igor Vodecký
FT Zlej se(n) Liberec: Vogt, (36. Dlask) – P. Bína, Žoček, M. Bína, Mečíř, Kratochvíl, Benek, Žižka, Baláž
Nejpší hráči utkání: Hrdý, Kubelka, Lucas


ostatní články ostatní zápasy

Futsal jinde
V pondělí se hraje pohár, do boje jde i Benago

9. 10. 2016

V pondělí se hraje pohár, do boje jde i Benago

více...
ERA-PACK zahájil přípravu s řadou nových tváří

2. 8. 2016

ERA-PACK zahájil přípravu s řadou nových tváří

více...
Blíží se datum, kdy budeme znát rozpis 1. ligy. Bude mít stejný název?

22. 7. 2016

Blíží se datum, kdy budeme znát rozpis 1. ligy. Bude mít stejný název?

více...
Nový chrudimský trenér chce do Final Four!

22. 7. 2016

Nový chrudimský trenér chce do Final Four!

více...
Získej i ty trenérskou UEFA licenci

22. 7. 2016

Získej i ty trenérskou UEFA licenci

více...

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz