Přichází "Pan Gól" Fabricio

Vedení klubu získalo pro zbytek sezony další výraznou posilu. Kádr trenérů Kopeckého a Vodeckého v nejbližších dnech posílí rozený střelec, 34-letý Brazilec "Fabricio".
Fabricio Borges dos Santos známý jako Fabricio je rodákem z Brazilského Lages. Má však španělský pas, který získal, když odehrál tři roky v nejvyšší a sedm let ve druhé lize ve Španělsku.

Svou bohatou kariéru začal v rodné Brazílii a prošel týmy Tuper, Unisul a Berlanda. V roce 2002 přestoupil do Španělska. V sezoně 2007/2008 se v dresu Estrucuras RAM de Leon trefil do černého dvaašedesátkrát ve 39 zápasech. V sezoně 2008/2009 přestoupil do Prinsa Cartagena kde si zahrál s hráči jako Sergio Lozano nebo Javi Matía. V lednu 2009 odešel na hostování do Kairatu a ve Final Four Uefa Futsal Cupu s ním skončil bronzový. Vyhrál s ním kazašskou ligu i pohár. V dalším roce se vrátil do oblíbeného Estrucuras RAM de Leon v 25 zápasech vstřelil 38 gólů. Poté přestoupil do Rios Renovables, v jeho dresu vstřelil 45 branek a stal se třetím nejlepším střelcem ligy. V ročníku 2015/2016 oblékal dres Hercules San Vicente. Ve své bohaté kariéře dokázal například vyhrát s Baku United ligu v Anglii.

Fabricio přišel dávat góly a my mu přejeme hodně štěstí!

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz