Kdo pokračuje v našem dresu

Už jen týden nás dělí od začátku přípravy na novou sezonu VARTA futsal ligy. A všechny jistě zajímá kdo se představí v našem dresu!
Dnes se podíváme na hráče, kteří budou v našem klubu pokračovat.

I v příští sezoně bude pokračovat brankář Václav Kubíček, který před play-off doplnil Johana Vavreka a tak i v nadcházejícím ročníku se můžeme opřít o dva velmi kvalitní gólmany.

Smlouvu prodloužil i nejlepší futsalista ČR za rok 2016 Radim Záruba, který v dresu Gardenline Litoměřice po svém příchodu ze Slovanu Bratislava ve 12 zápasech zaznamenal 13 branek a devět asistencí. V play-off poté v šesti utkání vstřelil šest branek a na dvě přihrál.

I v příští sezoně uvidíme na našich palubovkách "Pana Góla" Fabricia. Jeho statistiky jsou opravdu mimořádné. V základní části zvládl odehrát devět zápasů, ve kterých nasázel parádních 17 gólů a ještě pět jich dokázal připravit. Ve vyřazovací části odehrál všech šest utkání a připsal si osm kanadských bodů za pět branek a tři asistence.

Zelenobílý dres oblékne už třetí sezonu po sobě také Rodrigo Taverna, který část minulé sezony nemohl hrát z důvodu disciplinárního trestu. 

Jistě se na našich palubovkách objeví i jeden z nejlepších hráčů minulé sezony, ne-li ten nejlepší. Ázerbajdžánský reprezentant Rafael při svém působení v dresu Gardenline v devíti zápasech základní části zaznamenal 18 bodů, když vstřelil deset branek. V šesti utkáních play-off si připsal čtyři branky a stejný počet přihrávek.

Už se těšíte i na nové tváře? Zítra odhalíme posilu číslo jedna!

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz