Kádr uzavřen, posledními posilami TWO a Kubíček

Chybí dohrát tři zápasy základní části VARTA futsal ligy. 12.února došlo k uzavření soupisek ligových týmů s možností posílit se o jednoho českého hráče. Jaké změny se tedy udály v našem klubu?
Odchod Douglase Graciana na hostování do Slavie Praha jste jistě zaznamenali. Ale co příchody? Už v domácím utkání proti Jeseníku se mezi střelce zapsal novic v týmu brazilský univerzál Ģê celým svým jménem Ferreiera Silva Jefferson. Poslední zahraniční akvizicí se poté stal Pereira Paiva Robert Weyne - Two. Ten již v našem klubu v minulé sezoně působil. Blýsknul se například dvěma brankami do sítě Chrudimi při remíze 2:2. V minulém ročníku ho však provázelo nepříjemné zranění a v deseti zápasech si připsal šest branek. Do naší ofenzivy bude však velkou posilou, která by se měla představit již v pátek proti Vysokému Mýtu.

Vedení klubu dále využilo i možného posílení o českého hráče a z druholigového Vyškova přichází na hostování po ukončení angažmá ve Slavii Praha člen širšího kádru reprezentace ČR brankář Václav Kubíček. Který tak doplnil Johana Vavreka a zároveň i trenéra brankářů Davida Šimona. Kubíček nastoupil do 219 ligových zápasů a to v dresu Tanga Brno, Rádia Krokodýl Brno, Interobalu Plzeň a naposledy v již zmiňované Slavii.


                                                                                                                                                            foto: Radek Klier
 

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz