Hráči mají kvalitu, říká Igor Vodecký

Nový šéf lavičky Gardenline Litoměřice nám poskytl první rozhovor. Už brzy zveřejníme i plán přípravy a hráčský kádr, na kterém usilovně vedení pracuje.
Přicházíš do týmu, který si jako asistent trenéra Friče ve Spartě porazil v právě skončené sezoně ve čtvrtfinále play-off. Pojďme se ještě jednou za celou sérií poohlédnout, jak si jí viděl ty?
Čtvrtfinálová série nabídla velmi kvalitní a vyrovnaný futsal, který se musel divákům líbit. Samozřejmě, že takové vyrovnané zápasy rozhodují maličkosti a hodněkrát je to i o tom štěstí (netrefení prázdné branky) =D. Dovolím si však říči, že rozhodla větší zkušenost na straně Sparty, kde byli hráči, kteří už v play-off něco odehráli. A samozřejmě nesmím zapomenout, že pod některé zápasy se podepsaly důsledky zásahů, které nemohl ovlivnit ani jeden z týmů.


Jak se těšíš na spolupráci s brazilskými hráči v čele s Rodrigem?
V první řadě bych chtěl říci, že je to pro mě velká výzva být hlavním trenérem. Samozřejmě ve mě převládají různé pocty, radost, obavy, ale také velká chuť a s tím i obrovská výzva pracovat se zahraničními hráči.Jak si viděl Litoměřice v minulé sezoně, co říkáš hráčskému kádru a kde potřebujeme posílit?
Litoměřice jako nováček si vedli velmi dobře a ušli pěkný kus cesty. Sezona byla nesmírně vyrovnaná a i přest, že se kádr výrazně obměnil, ji podle mého názoru zvládli úctihodně. Myslím, že hráči mají kvalitu, ale jako trenér se budu snažit o to, aby byla přenesená z tréninkového procesu do zápasu.


Jdeš do klubu, kde se v minulé sezoně z různých důvodů vystřídali tři trenéři. Nebojíš se náročného vedení =D?
Kdo se bojí nemůže do lesa =D =D =D. Samozřejmě ne vždy to je jen o náročnosti vedení, myslím, že to je i o vzájemné spolupráci a na tu se těším. Ve většině případů je mít náročné vedení výhrou.


Jaké budou tvé nejbližší kroky v pozici
trenéra Gardenline Litoměřice?
V prvním případě se chci pobavit s hráči osobně a seznámit je s mojí představou jak bych chtěl aby to fungovalo. Samozřejmě musím naplánovat přípravné období a samotnou sezonu, aby jsme byli dobře připraveni na náročnou sezonu.

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz