Hlavním trenérem bude Kopecký, Vodecký zůstává jako asistent

V posledních týdnech se nám moc nedaří. Poslední bodový export přišel 27.10. v Ostravě kde jsme remizovali 4:4 s Gamaspolem Jeseník a tak není divu, že vedení není spokojeno, jak s posledními zápasy, tak s postavením v ligové tabulce.
"Nedaří se nám a je potřeba nový impuls do kabiny, padla na nás deka. Potřebujeme se zvednout a začít hrát futsal, který jsme předváděli na začátku sezony. Koho jiného oslovit než kouče, který se nebojí pracovat s brazilskými hráči." informoval o změně majitel klubu Ing. Miloš Náprstek.

Marek Kopecký má za sebou bohatou hráčskou kariéru, když v dresech Bohemians, Era-Packu Chrudim a Rádio Krokodýl Brno odehrál v první lize 218 utkání. Vstřelil v nich 139 branek a na dalších 109 přihrál. V reprezentaci se objevil ve 48 zápasech a dokázal vstřelit 22 branek. V národním dresu si zahrál jak na světovém, tak i evropském šampionátu. Marek má i slušnou kariéru jako trenér, když prošel mládežnickými výběry a je aktuálně trenérem reprezentace do 21 let.

"Igor Vodecký zůstává v klubu a bude dělat Markovi asistenta, jednoznačně jde o zkvalitnění realizačního týmu. Teď je potřeba zabrat a začít opět vyhrávat. Jsme určitě tam kde jsem nechtěli být. Neděláme z toho tragédii, ale impuls jsme potřebovali." upřesnil sportovní manažer Lukáš Vobecký.

A jak vidí svůj premiérový zápas proti SK Olympik Mělník v pozici hlavního trenéra Marek Kopecký? "Po třech nevydařených zápasech potřebuje tým nutně vyhrát a vrátit sebevědomí. Bude to těžký zápas, Mělník hraje důrazný jednoduchý futsal a potrápil nejednoho favorita. Pokud kluci k futsalovosti přidají osobní zodpovědnost a nasazení, věřím že body zůstanou v Litoměřicích."

                                                                                                                                                                foto:ctsa.cz

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz