Gardenline je kvalitní soupeř, chceme ale bodovat

V pátek vstoupíme do nadcházejícího ročníku 1.FUTSAL ligy proti Sarog FC Teplice. Jako hlavní trenér přivede na naší palubovku nováčka soutěže Aibek Mukanov. Ten nám odpověděl na pár otáz
Jak si spokojen s přípravou na nový ročník nejvyšší futsalové soutěže?
Příprava proběhla podle plánu. Určitě pro nás všechny to je velký krok z Divize do I.ligy a proto potřebujeme více času, v průběhu ligy se budeme snazit neustále zlepšovat.


Jak si rozumí Brazilci a českymi hráči, jak na hřišti, tak mimo něj?
Brazilci a Češi si rozumí, jazyk fotbalu je univerzální. Když je nějaké nedorozumění, tak překládám já. Jinak si myslím, že cizinci zapadli mezi kluky dobře.


V prvním zápase Vás čeká cesta do nedalekých Lovosic, je to pro tebe přijatelná premiéra v 1.FUTSAL lize?
Gardenline Litoměřice je velmi zajímavý tým, má více zkušeností jak my, má kvalitního trenéra, Brazilce a velmi dobré české hráče jako je Kovács a Zapletal. Jsem si jistý že bude plná hala, nás čeká velmi těžký zápas. Všichni se těšíme na premiéru a budeme bojovat o body!


Co by si řekl o domácím týmu Gardenline Litoměřice. Jakou má podle tebe sílu, na co si musíte dát pozor a naopak kde vidíš slabiny?
Gardenline je velmi technický tým, dobře postavený poziční útok. Zápas ukáže slabiny našeho týmu a soupeře.
 


S jakým výsledkem budeš po utkání spokojen?
Pro nás jako nováčka je každý bod dobrý, zvlášť z venkovních zápasů s tak kvalitním soupeřem jako je Gardenline.


Kde by ses s týmem Svarogu chtěl pohybovat a jaké jsou cíle klubu v letošní sezoně?
Náš cíl je především vybudovat mužstvo pro příští sezonu. Máme mladý tým bez velkých zkušeností v první lize. Kluci musí pocítit atmosféru nejvyššíi soutěže, zahrát si proti Era-Packu, Spartě to je pro nás velká škola. Budeme se snažit hrát o udržení v lize.


ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz