Dnes začíná liga, do Lovosic přijedou Teplice

Do Lovosic dnes přijede nováček soutěže. Od 20:30 startuje ve sportovní hale Chemik první kolo nového ročníku 1.FUTSAL ligy.

 Igor Vodecký (trenér Gardenline Litoměřice): "Konečně nám to začíná. Přestávka byla příliš dlouhá. První zápas na domácí palubovce bude velmi důležitý, nečeká nás vůbec lehký soupeř, Teplice před sezonou dobře posílili a budou se snažit to potvrdit. Já samozřejmě věřím, že máme kvalitu, aby jsme zápas zvládli a připsali si první tři body."

 Martin Kulhánek (kapitán Svarog FC Teplice): "Udělali jsme obrovský krok dopředu. Během přípravy jsme pracovali snad úplně na všem. Všichni nebo většina kluků jsme vlastně úplný amáteři, kteří se vše učí a mají vše před sebou. Teď víme, že nás pozítří čeká premiéra v nejvyšší soutěži. Je to jako pohádka. Nesmírně náročná pohádka! Tým se během přípravy obměnil o tři zahraniční posily z Brazílie. Věřím, že nám svou kvalitou a zkušenostmi pomohou se nadále zlepšovat. Na úvod nás nečeká nic jednoduchého. My na zápas ale určitě nejedeme s tím pocitem, že bychom tam nemohli uspět. Půjde o historicky první prvoligové derby v našem kraji. Tak neváhejte a nenechte si tento zážitek ujít!"

 

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz