Chrudim je favoritem

Už zítra naše mužstvo vstoupí do historické semifinálové série. Soupeřem nám bude futsalový gigant. Několikanásobný mistr ligy FK Era-Pack Chrudim. Kde jsou slabiny a kde naopak kvality obou mužstev?
Gardenline Litoměřice - FK Era-Pack Chrudim 
53 : 58

Brankáři
7:8
Na jedné straně skvělý Litviněnko, na té druhé nejvyrovnanější brankářeké duo celé ligy Vavrek, Kubíček.

Obrana
6:9
Silná stránka obou týmů. Chrudim přeci jen dostala o polovinu méně branek a tak ji má o něco pevnější.

Útok
8:8

Chrudim dala o 26 gólů více, ale pozor. Směrem dopředu se hráči v zelenobílém můžou v posledních zápasech minimálně rovnat.

Trenéři
9:10
Oběma lavičkám šéfují opravdový odborníci a v této chvíli jediní kandidáti na reprezentačního trenéra. Mára Kopecký má o bod méně, přeci jen ještě nemá titul jako trenér.

Sehranost
7:9
Asi nejdůležitější aspekt a v něm má určitě navrh Chrudim. Minimum změn v kádru, vyrovnanost sestavy. Litoměřice však v kalendářním roce 2018 působí kompaktně. Sehranost obhájce trofeje je však dlouhodobější.

Individuality
8:7
Tady mají mírně navrh Litoměřice. V sestavě se objevuje více "nečitelných" hráčů.

Diváci
8:7
V Chrudimi bývá publikum hlasité každý zápas. V Lovosicích přeci jen až v zápasech, ve kterých o něco jde. Hala Chemik bude jistě plná k prasknutí a celková návštěvnost je na straně Gardenline.

Prognózy však sérii nerozhodnou, čeká nás jistě zajímavá série. Favoritem je určitě Chrudim, ale naši hráči mají jasný cíl, postoupit do finále!

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz