Čeká nás vyrovnaná sérii zní z obou táborů

První utkání čtvrfinálové série mezi Gardenline Litoměřice a AC Sparta Praha se blíží. Ještě před jeho výkopem, který bude v pátek 21.4.2017 ve sportovní hale Chemik v Lovosicích od 20:00 nám na pár otázek odpověděl trenér Sparty David Frič a majitel Gardenline Litoměřice Ing.Miloš Náprstek.

Jak si myslíš, že bude vypadat čtvrtfinálová série?

Ing.Miloš Náprstek: "Čeká nás vyrovnaná čtvrtfinálová série. Šance na postup vidím 50 na 50. My jsme již svůj předsezónní cíl splnili, zachránili jsme se. Teď už je vše nad plán :), ale hned jen tak končit nechceme."                     


David Frič: "Myslím si, že v sérii budou rozhodovat maličkosti a aktuální forma obou týmů. Důležitým faktorem budou i atributy play-off, jako jsou nasazení, důraz a vůle vyhrát, které tyto zápasy odlišují od základní části.Po základní části máme ze vzájemných zápasů vyrovnanou bilanci, jak moc se od těchto zápasů obě mužstva změnila?

"U nás k pár změnám došlo, jak v hráčském kádru, tak na trenérském postu. Kádr se od té doby ustálil, sehrál a i to je jeden z důvodů, proč jsme nevyužili možnosti posílení kádru o jednoho českého hráče, tak jak dovolují pravidla. Věřím na 100% stávajícímu kádru, ač není široký."                                                  


"Oba týmy se hodně změnily, Litoměřice se sehrály a je vidět sehranost zejména u první čtyřky. Nás posílil Michal Kovács a doufám, že právě on se Slámou a Došou budou rozhodujícími hráči celé série."Co bude v zápasech rozhodovat?

"Sehranost, týmovost a hráčské individuality."


"Rozhodovat budou morální vlastnosti obou týmů a disciplinovanost. Důležitým faktorem budou výkony rozhodčích a nastavený metr rozhodování."Jak se těšíte do Lovosic na atmosféru? Páteční utkání by mělo být vyprodané!

"Těším se moc, vždyť jsme druhým týmem s nejvyšší návštěvností a věřím, že přijdou do haly i Lovosičtí Sparťani v hojném počtu a minimálně se zopakuje atmosféra z posledního vzájemného zápasu."                                                                             


"Na první zápas do Lovosic se už těšíme, věříme, že k dobré atmosféře přispějí i oba fanouškovské tábory."Tvůj tip na vývoj a výsledek série?

"Jak jsem již zmiňoval, věřím svému týmu, 3:1 pro Gardenline."


"Tipovat si netroufám, myslím, že série bude dlouhá a hodně napoví první utkání."

Zelenobílá síla!!!!!!!

                                                                                              autor: Lukáš Vobecký


ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz