Brazilec Douglas další posilou

Posila číslo pět letního přestupového období. Do už tak nabitého kádru přichází defenzivní hráč Douglas Neutzling Ferreira.
Rodák z Porto Alegre si vyzkoušel pár angažmá v rodné Brazílie a to v Internacional, G.N.G., A.D.C.Bolneario Combai, Gustavo Schreiber, aby v roce 2009 zamířil do Polska. Nejprve působil v dresu FC Nova Katowice s nímž dosáhl v lize na bronzovou medaili. Tam působil jednu sezonu a stěhoval se do předního celku Wisla Krakbet Kraków. Ve Wisle odehrál čtyři sezony. Během nichž získal jeden titul a dvakrát se svým klubem skončil druhý. Je držitelem i vítězství v polském poháru i superpoháru. 

Před sezonou 2014/2015 přispěchal se smlouvou Rekord Bielsko-Biala. V klubu působil dvě sezony a dvakrát došel do finále poháru. V závěru minulé sezony se objevil na dvě utkání v Regensburgu a ve dvou zápasech si připsal sedm bodů.

Přednosti Douglase pohledem trenéra Marka Kopeckého: "Obrovskou předností jsou jeho dlouholeté zkušenosti z Polské ligy. Tvrdý, nesmlouvavý defenzivní hráč s dobrým pohybem a technikou, který umí podpořit i útočnou fázi."

Představování posil ještě není u konce. Ještě je potřeba nějaké příchody zveřejnit! A proto zítra pokračujeme!

ostatní články

Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazená.

Powered by GOLDMIND.cz